Kurzy a školení

Velké společnosti a firmy nakupují služby a vzdělávací programy pro své zaměstnance u velkých, většinou nadnárodních, vzdělávacích agentur. Konkurence trhu je nutí investovat do svých zaměstnanců obrovské částky a poskytovatelé těchto služeb jsou si své pozice vědomi a přizpůsobují poptávce své ceny. Malé firmy a živnostníci natož jednotlivci, či dokonce důchodci si nemohou dovolit takové výdaje a proto jsme tu my. Nabízíme vám srovnatelné vzdělávací programy za nesrovnatelné ceny.

Nabízíme:
Otevřené a firemní semináře v oblasti soft skills
Otevřené a firemní semináře v oblasti PC gramotnosti

Cílem seminářů je iniciace aktivní komunikace se zákazníky, obchodní dovednosti, cílené presentace. Program je připraven a přizpůsoben jak pro malé a střední firmy, tak jednotlivce. Prostřednictvím cílených školení, seminářů a praktických cvičení včetně individuálních jednání bude podpořena schopnost vašich obchodníků úspěšně realizovat prodej a vytěžit maximálně obchodní příležitosti.

Semináře jsou zaměřené na zkvalitnění obchodních a prodejních dovedností, vnitrofiremní komunikace, interpersonálních vztahů, umění vést rozhovor, osvojení si správných manažerských dovedností, strategii rozhodování, hodnocení zaměstnanců atd. v souboru tzv. soft skills.

Dále se zaměřujeme na semináře počítačové gramotnosti. Zde získáte dovednosti z ovládání PC. Seznámíte se s aplikacemi Office 2007 a vyšší jako je WORD, EXCEL, POWER POINT, Internetovými prohlížeči EXPLORER, Mozilla FIREFOX a dalšími aplikacemi po dohodě, jako jsou např. základy zpracování digitální fotografie na volně přístupném software a další.